לקוחות יקרים שלום,
שמי יוסי, ומזה שנים רבות הצוות שלי ואני הצלחנו לבנות את מה ש״אופטיקה יוסי״ מייצגת כיום.
במהלך כל שנות הניסיון שלי, תמיד האמנתי במספר ערכים מרכזיים שעד היום אנחנו מיישמים אותם והם: יחס ללקוח, מקצועיות ואיכות המוצרים.
מבחינתי ומבחינת כל הצוות, עיניי הלקוח ורצונותיו הם מעל לכל. כל בקשה, טענה והערה אנו מקבלים ושוקלים בכובד ראש. מרגע כניסתו לחנות ועד ליציאתו, אנו מלווים את הלקוח – דואגים לו ליחס אישי, המלווה בכנות ומקצועיות.
הצוות ואני בעלי ניסיון של מספר שנים רבות ועם השנים הצלחנו ליצור ולהבין מה חשוב ללקוח ואיך לפתור כל בקשה ובעיה. אצלנו באופטיקה יוסי אנו שמים דגש רב על הלקוח ומכך הבנו שלכל לקוח יש צרכים שונים שיחודיים אך ורק לו ולכן אנו מבינים את האינדיבידואליות של כל אדם ואדם. כל לקוח שרכש מוצר אצלנו בחנות ללא ספק יכול להעיד כי התאמנו לו את המשקפיים בצורה האופטימלית ביותר עם הצרכים הרצויים ללקוח. כך אנחנו יכולים לדעת שאותו לקוח מרוצה אכן יחזור אלינו שוב ויוכל להנות משרות המקצועי והאדיב שלנו ולדעת שיש לו לאן לחזור ולצאת בראש שקט.
כל מוצר ומוצר שנמכר בחנות הינו מוצר יוקרתי, איכותי, אשר נשמר לשנים רבות ומרובות. את המוצרים אנו רוכשים ישירות מהספק המקורי הראשי שבדר"כ מגיע ישירות מאיטליה. המוצרים הן מקוריים ובעלי תעודת אחריות למשך שנים רבות. מעל הכל אני אישית בודק כל מוצר ומוצר ומוודא כי אותו מוצר ראוי להימכר בחנות ובעל סטנדרט הגבוה ביותר. כל לקוח המגיע לחנות מבין כי המשקפיים הם בעלי שם עולמי ובאיכות הגבוהה ביותר, אשר לא ימצא בכל חנות אחרת באשדוד - בכלל בארץ. בנוסף לכך, בגלל הוותק והשם שיצרנו לאורך השנים ישנם פריטים בלעדיים שתוכלו למצוא אך ורק אצלנו מהמעצבים הגדולים ביותר בעולם. אנו נשמח מאוד לראותכם אצלנו על מנת שתוכלו להתרשם מאלפי זוגות המשקפיים הנמצאים בחנות ושנוכל לעזור לכם בכל דרך שהיא.