משלוחים - אופטיקה יוסי

משלוחים

הזמנת פריטים באתר איסוף עצמי בתיאום מראש:
אשדוד - רחוב הבנים 1, אשדוד
 
שליחה/ איסוף הזמנה

א. איסוף עצמאי
כל הזמנה ניתן לאסוף באיסוף עצמי מהחנות שלנו בתיאום טלפוני מראש,יש לציין מתי תרצו לאסוף את המשלוח. בעת ביצוע ההזמנה עליך לבחור באפשרות של "איסוף עצמי" ולא תחוייב/י בדמי משלוח.


ג. שליח עד הבית/ מקום העבודה
שליח יגיע אליך לכתובת המבוקשת למסירת המשלוח. זמני פעילות השליחים הם בימים א'- ה' בשעות 8:00-17:00. במידה ואינך נמצא/ת על מנת לקבל את המשלוח, תתקבל הודעה בכתובת המסירה או בטלפון ויתבצע ניסיון מסירה נוסף למסירת החבילה. אופן השילוח ומחירו נעשה על פי בחירתך בעת ביצוע ההזמנה, הנשלחת לכתובת אותה ציינת. ביטול הזמנה לאחר שנשלחה – תחויב בדמי משלוח.

תקנון משלוחים מפורט:

 1. אופטיקה יוסי תדאג לאספקת כל מוצר הנרכש על ידך באתר לכתובת בישראל אליה מגיעה חברת המשלוחים איתה החברה עובדת, תוך המועד הנקוב בדף המכירה של המוצר, אלא אם כן נכתב אחרת באתר.
 2. זמן אספקת המוצרים באתר הוא בין 3 ל-14 ימי עסקים. **במהלך תקופת סגר, זמני המשלוחים עלולים להתעכב עקב עומסים על חברת השליחויות ניתן לצור איתנו קשר בכל שאלה או בעיה
 3. עלות המשלוח: משלוח עד 3 ימי עסקים – 40 ש”ח. הזמנות מעל 299 ₪ לא יחויבו בעלות משלוח. יתכן ועלות המשלוח יעלה או ירד ע”פ שיקולה והחלטתה הבלעדית של אופטיקה יוסי.
 4. במקרה של ביטול הזמנה לאחר שאושרה, תזוכה הלקוחה בעלות העסקה פחות עלות דמי הסליקה בגובה 2% מערך העסקה.
 5. ניתן לבקש שההזמנה תגיע לחנות של אופטיקה יוסי ולבצע איסוף עצמי. שירות זה מוצא בחינם
 6. בעת אישור ההזמנה תשלח ללקוחה באמצעות מייל מספר עם כל פרטי ההזמנה. כך תוכל לשמור על קשר עם השליח וחברת השליחויות עד קבלת הזמנתך.
 7. מתן פרטים שגויים בעת ההזמנה תגרור אי יכולת לספק את המוצר למקום הנכון ובזמן. במקרה כזה תחזור ההזמנה מחברת השליחויות לאופטיקה יוסי הלקוח יחויב בעלות המשלוח 40 ש״ח נוספים.
 8. אופטיקה יוסי  לא תהיה אחראית לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרמו כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתם לרבות שביתות, השבתות וכיוצ”ב. בכל מקרה תוגבל אחריותה של אופטיקה יוסי בקשר לאיחורים, עיכובים או כשלים באספקת מוצרים.
 9. שירותים שנרכשו באתר לנזקים ישירים ככל שייגרמו עקב מעשה או מחדל של אופטיקה יוסי  או מי מטעמה ובהיקף שלא יעלה על מחיר המוצר או השירות שנרכשו על ידי הלקוח. אופטיקה יוסי ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק עקיף, תוצאתי או מיוחד שייגרם ללקוח בגין כל איחור, עיכוב או כשל באספקת מוצר או שירות – תהא עילת התביעה אשר תהא – לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא.
 1. האתר יספק רק מוצר אשר שולם במלואו באמצעות כרטיס אשראי כמפורט לעיל, לכתובת שהלקוח הקליד או מסר בעת ההזמנה, תוך המועד הקבוע בדף המוצר, אלא אם כן נכתב אחרת באתר
 2. דמי המשלוח ישולמו עם התשלום בגין המוצר. במכירה בתשלומים, רשאי האתר לגבות את דמי המשלוח בתשלום הראשון.
 3. באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית האתר יהיה רשאי להעמיד את המוצרים ללקוח במקום סמוך מקובל, אשר יתואם עמו מראש.
 4. אספקת המוצרים תתבצע בהתאם לתנאים המופיעים בעמוד המכירה של המוצר. זמני אספקת המוצרים המצויינים כוללים רק את חישובם של ימי עסקים (ימי א' עד ה', לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג(. יודגש, כי האתר אינו מתחייב לאספקת המוצרים על פי מועדי האספקה לרוכשים המתגוררים בישובים אשר קיימת בעיית גישה אליהם מטעמים ביטחוניים ו\או מטעמים אחרים. לרוכשים אלה תעמוד אפשרות לאסוף את המוצרים ממקום מרכזי שיתואם עמם מראש.
 5. אספקת המוצרים תבוצע על ידי האתר ו/או על ידי מי שהוסמך על ידו. 
 6. לאתר שמורה הזכות להודיע כי אין באפשרותו להוביל את המוצר לאזור מסוים ובמקרה זה לא יחויב הקונה בדמי משלוח, המוצר יימסר לידו במקום ניהול עסקיו של האתר או בצורה שמקובלת על הצדדים.
 7. במקרה של הובלה חריגה ו/או משלוח מחוץ לישראל האתר יהיה רשאי לגבות תשלום נוסף על התשלום הנגבה בגין הובלה רגילה, משלוח עם שליח לאילת יחויב בתוספת תשלום.
 8. בזמן אספקת המוצר, רשאי האתר ו/או מי מטעמו לדרוש את נוכחותו של בעל כרטיס האשראי בעת מסירת המוצר, ו/או הצגת תעודת זהות של בעל כרטיס האשראי ו/או חתימתו של בעל כרטיס האשראי על גבי שובר כתנאי למסירה המוצר.
 9. בכל בקשה לביטול הזמנה לאחר שהמוצר נשלח זה מכבר, כפוף הביטול לכך שהלקוח יחזיר את המוצר באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא לאתר על חשבונו.
תודה -אופטיקה יוסי